Verenigingen

BijlageGrootteDatum/Tijd
Verenigingen 20211024.pdf144.66 KB2021-10-24 15:41

Verenigingen met wedstrijdleider en secretaris

Bijgewerkt: 03-08-2021
 
Almere '83 ( 11948 )Biljartcentrum Almere'83036 - 533 37 57
Kleding: overhemd effenSas van Gentlaan 10 - 12, 1324 CT Almere - Stad 
wl: Stefan Sweserijnenwedstrijdleiding@bv-almere83.nl06 - 21 61 47 09
sc: Marco van Breeinformatie@bv-almere83.nl06 - 40 46 69 63
 
B '67 ( 10051 )Club Home B'67033 - 463 43 43
Kleding: overhemd groenVerhoevenstraat 91, 3818 PL Amersfoort 
wl: Ries Wijenbergb67@t-mobilethuis.nl033 - 463 29 68
sc: Wim Smeetswsmeets.foto@gmail.com033 - 298 31 47
 
B.B.C. ( 10188 )Sportpark De Schelp0321 - 33 25 46
Kleding: overhemd, zwartSportlaan 3, 8256 CE Biddinghuizen 
wl: Simon Paauwwedstrijdleiding@bbc-biljart.nl06 - 20 14 09 90
sc: Cle van Hertensecretariaat@bbc-biljart.nl06 - 57 91 55 45
 
B.C. Dronten ( 10754 )Biljart Centrum BC Dronten06 - 33 71 15 52
Kleding: vest en strik gemeleerd groenJupiterweg 20, 8251 AX Dronten 
wl:
sc:
 
B.V. '75 ( 10053 )Burg. Buiningpark06 - 10 47 26 07
Overhemd: wit grijs gestreept met rode accentenBavoortseweg 17 b, 3833 BM Leusden 
wl: Chris Bontebontechristiaan@gmail.com06 - 12 39 96 14
sc:
 
B.V. 2 Brothers ( 15665 )Sportpark SDCP 0341 - 76 90 25
Kleding: overhemd zwartRoosendaalseweg 111, 3882 MN Putten 
wl: Rob Spieringsspieringsrob@gmail.com 06 - 29 09 73 01
sc: Dirk Meijerdirk.meijer53@ziggo.nl06 - 46 81 71 13
 
B.V. B.I.O.S. ( 15569 )Biljart centrum BIOS06 - 21 56 56 68
Kleding: overhemd zwartSchoutenstraat 88C, 3771 CL Barneveld 
wl: Theo Pettensecretarisbiosbiljart@gmail.com06 - 13 68 63 38
sc: Theo Pettensecretarisbiosbiljart@gmail.com06 - 13 68 63 38
 
B.V. D.O.S. Harderwijk (15728)B.V. D.O.S. Harderwijk0341 - 70 16 85
Kleding: overhemd witVondellaan 26a 3842 EH Harderwijk 
wl: Wim Meijerwim@nyuki.nl06 - 43 28 83 57
sc: Hans Britstrasecretarisdoshwk@gmail.com06 - 14 28 80 66
 
BV Leusden ( 10052 )Biljartcentrum BV Leusden033 - 211 46 98
Kleding: overhemd kobalt blauwRozengaarde 22, 3831 CD Leusden 
wl: Fred Hilhorstwlbvleusden@gmail.com06 - 18 79 65 78
sc: Mark Geboersmarkgeboers@gmail.com 06 - 10 87 57 77
 
BiljartClub Hoevelaken ( 12991 )BiljartClub Hoevelaken033 - 466 99 19
Kleding: vest en strik zwart, overhemd witVeenwal 15a 3871 KE Hoevelaken 
wl: Ruud Postbiljartclubhoevelaken95@gmail.com06 - 53 54 11 40
sc: Evert van Engelenhovensecr.biljartclubhoevelaken95@gmail.com06 - 30 27 88 98
 
BOK ( 13576 )Café de Kersenbaan033 - 448 00 38
Kleding: trui donker blauwLeusderweg 22, 3817 KA Amersfoort 
wl: Dennis Bouwhuisfam.bouwhuis2018@gmail.com06 - 30 11 00 82
sc: Ronald Pamaronaldpama@live.nl06 - 42 86 25 11
 
Bosgenoegen ( 14028 )Taveerne Bosgenoegen06 - 51 01 43 77
Kleding: polo zwart korte mouwHaspel 35, 3852 LS Ermelo 
wl: Harry Jagerhjager-1984@hotmail.com06 - 14 37 08 80
sc: Harry Jagerhjager-1984@hotmail.com06 - 14 37 08 80
 
De Baggelaar ( 10058 )Sportcafe de Slag06 - 23 85 07 67
Kleding: overhemd blauwZuiderinslag 2, 3871 MR Hoevelaken 
wl: Aart van de Broma.brom4@chello.nl06 - 16 98 97 78
sc: Bert van de Buntbertbunt@live.nl06 - 46 40 23 01
 
De Jol ( 10760 )Sportpark Het Schouwspel0320 - 23 38 50
Kleding: overhemd zwartSchouw 45-03, 8232 AZ Lelystad 
wl: Frans van Doornfj.vandoorn@tele2.nl06 - 24 71 86 91
sc: Jenny Nengermanj.nengerman6@upcmail.nl06 - 2257 88 26 46
 
De Poedel ( 10062 )Biljartzaal Veer033 - 245 14 04
Kleding: vest en strik zwart/groenNieuwstraat 3, 3861 AJ Nijkerk 
wl: Herman Scheperherman.scheper@voestalpine.com06 - 51 18 55 56
sc: Herman Scheperherman.scheper@voestalpine.com06 - 51 18 55 56
 
E.B.C.L. ( 10190 )Biljart Centrum Lelystad0320 - 23 17 87
Kleding: vest donker rood, strik zwartKempenaar 03-15, 8242 BD Lelystad 
wl: Ellie de Graafm.graaf294@chello.nl0320 - 25 14 55
sc: Freek Gritf.grit@hetnet.nl0320 - 24 00 46
 
H.N.L. ( 10189 )Biljart Centrum Lelystad0320 - 23 17 87
Kleding: overhemd witKempenaar 03-15, 8242 BD Lelystad 
wl: Peter Polhaarbvhnl@xs4all.nl06 - 40 96 44 10
sc: Arnold Smitarnoldbmsmit@outlook.com06 - 2513 05 07 25
 
K.O.T. ( 10048 )Café De Verfrissing035 - 542 10 39
Kleding: vest en strik bordeaux rood gestreeptOosterstraat 31, 3742 SK Baarn 
wl: Ernst Quispelquispel92@hotmail.com06 - 20 73 47 76
sc: Ernst Quispelquispel92@gmail.com06 - 20 73 47 76
 
Leusderkwartier ( 10044 )Sporthal Zielhorst06 - 54 66 51 95 
Kleding: overhemd donkerblauwTrompetstraat 3, 3822 CK Amersfoort 
wl: Isaac de Jongei.de.jonge@casema.nl06 - 54 33 51 95
sc: Carlo de Witbvleusderkwartier@gmail.com033-455 11 32
 
O.O.O. ( 10072 )Cafe Zonja035 - 541 21 31
Kleding: vest blauwNieuw Baarnstraat 6, 3743 BR Baarn 
wl: Rolf Munnikrolf.munnik@hotmail.com06 - 16 20 29 48
sc: Martijn Klavermartijn.klaver@casema.nl06 - 16 27 59 88
 
R.A.D.I.O. ( 10191 )Gebouw De Paal06 - 42 57 35 50
Kleding: vest groen/geblokt/ruitPaal 7, 1351 JB Almere-Haven 
wl: Koert de Bruijnkonape@upcmail.nl06 - 22 66 25 49
sc: Hans Visserhans.visser10@gmail.com06 - 13 67 65 67
 
Stichting Biljart Centrum Lelystad (15541)Biljart Centrum Lelystad0320 - 23 17 87
Kleding: n.v.t.Kempenaar 03-15, 8242 BD Lelystad 
wl: Ellie de Graafm.graaf294@chello.nl0320 - 25 14 55
sc: Cor Lisseveldsecretaris@bclelystad.nl06 - 29 87 30 16
 
Swift '71 ( 10187 )Biljartcentrum Swift'710321 - 32 32 32
Kleding: overhemd, grijsSportpark Swift - Sportweg 12, 8255 PX Swifterbant 
wl: Tjeerd Kristtjeerd.krist@gmail.com0321 - 32 26 30
sc: Tjeerd Kristtjeerd.krist@gmail.com0321 - 32 26 30
 
't Trefpunt ( 15509 )Ontmoetingscentrum de Eng0342 - 47 03 28
Kleding: overhemd bordeaux rood, strik zwartRochetstraat 2, 3781 CZ Voorthuizen 
wl: Martin Wierstramartinwierstra@live.nl0342 - 47 03 28
sc: Martin Wierstramartinwierstra@live.nl0342 - 47 03 28
 
Tex Saloon ( 12748 )Pool-Dart en Biljartcafé Tex Saloon0341 - 55 33 90
Kleding: overhemd zwartStationsstraat 48 , 3851 NJ Ermelo
wl: Rene Bosrbos-1964@kpnmail.nl06 - 30 01 33 74
sc: Rene Bosrbos-1964@kpnmail.nl06 - 30 01 33 74