Arbitersrooster

BijlageGrootteDatum/Tijd
ArbitersRooster-2021-2022-v2.pdf137.06 KB2021-10-16 22:24






Arbiterscoördinator: Herman Albers   Tel. 06 82406847
E-mail: arbitrage.eemenflevoland@gmail.com
Arbitersrooster seizoen 2021 - 2022
Nr Datum Soort finale Klasse Spelsoort Dagen Lokaliteit Plaats Aantal benodigde arbiters
        November      
1 30 en 31 okt 2021 Za,Zo District 3e klasse Driebanden
Klein
  E.B.C.L.   Lelystad   6
Henk Houtveen Za,Zo Ron van Zuylen Za,Zo Jan Willem
Dekker
Za Bert Vos Zo      
Bertus Sijbrands Za/Zo Gangel Elbertsen Za,Zo Ton Leeuwenhoek Za/Zo          
2 06 en 07 nov 2021 Za,Zo District 2e klasse Driebanden
Klein
  2Brothers   Putten   6
Henk Houtveen Za,Zo Martien Koopman Za,Zo Frits Meulensteen Za Martin Breedt
B.
Za/Zo  
Rinus van Geerenstein Za,Zo Gangel Elbertsen Za,Zo Otto van Groningen Zo          
3 13 en 14 nov 2021 Za,Zo District 1e klasse Driebanden
Klein
  B.V. '75   Leusden   6
Wout van 't End Za,Zo Georgina van Velzen Za,Zo Henk Houtveen Za/Zo      
Arnold Huijbrecht Za,Zo Ron van Zuylen Za/Zo Rinus v Geerenstein Za/Zo          
4 20 en 21 nov 2021 Za,Zo District 2e klasse Libre Klein
Dames
  E.B.C.L.   Lelystad   6
Arnold Huijbrecht Za/Zo Jan Willem
Dekker
Za,Zo Herman Albers Za/Zo          
Bertus Sijbrands Za,Zo Gangel
Elbertsen
Za/Zo Frans van Doorn Za/Zo        
5 27 en 28 nov 2021 Za,Zo District 4e klasse Libre Klein   B.B.C.   Biddinghuizen   6
Otto van Groningen Za,Zo Frans van Doorn Za/Zo Rinus v Geerenstein Za.Zo Martien Koopman zo      
Steven Vorstenbosch Za/Zo Bert Vos Za/Zo Henk Houtveen Za      
December
6 04 en 05 dec 2021 Za,Zo Gewest 2e klasse Driebanden Klein   E.B.C.L.   Lelystad   6
Henk Houtveen Za,Zo Jacqueline
Boersma
Za,Zo Rene Debets Za Frits Meulensteen Zo  
Herman Albers Za,Zo Gangel
Elbertsen
Za,Zo Frans van Doorn Za/Zo  
7 08 en 09 dec 2021 Wo,Do District Dag 4e klasse Libre Klein   Biljartclub H 'laken   Hoevelaken   3
Henk Houtveen Wo,Do Martin Breedt Bruijn Wo,Do        
Herman Albers Wo/Do                  
8 11 en 12 dec 2021 Za,Zo District 3e klasse Libre Klein   De Jol   Lelystad   6
Ton Leeuwenhoek Za/Zo Arnold
Huijbrecht
Za/Zo   ?  
Bertus Sijbrands Za/Zo René Debets Za/Zo Jan Willem
Dekker
Zo        
9 13 en 16 dec 2021 Ma,Do District Dag 3e klasse Libre Klein   B '67   Amersfoort   3
Henk Houtveen Ma,Do Jan Willem
Dekker
Do              
Herman Albers Ma,Do Martin Breedt
Bruijn
Ma            
10 18 en 19 dec 2021 Za,Zo District 2e klasse Libre Klein   2Brothers   Putten   6
Henk Houtveen Za/Zo Herman Albers Za/Zo Frits
Meulensteen
Za Gangel
Elbertsen
Za/Zo    
Michel van Gemert Za,Zo Otto van Groningen Za/Zo Georgina van Velzen Zo  
                   
        Januari          
11 08 en 09 jan 2022 Za,Zo District 1e klasse Libre Klein   2Brothers   Putten   6
Herman Albers Za/Zo Gangel
Elbertsen
Za,Zo Rinus v
Geerenstein
Za/Zo  
Michel van Gemert Za/Zo Arnold
Huijbrecht
Za,Zo Martien Koopman Za/Zo  
12 15 en 16 jan 2022 Za,Zo Gewest 4e klasse Libre Klein   E.B.C.L.   Lelystad   6
Henk Houtveen Za/Zo Ron van Zuylen Za/Zo Arnold
Huijbrecht
Za/Zo      
Herman Albers Za,Zo Michel van
Gemert
Za/Zo Bertus
Sijbrands
Za/Zo          
13 21 t/m 23 jan 2022 Vr,Za,Zo District 1e klas Driebanden
Groot
  B.B.C.   Biddinghuizen   4
Henk Houtveen Vr,Za,Zo Frits Meulensteen Vr,Zo Ton Leeuwenhoek Za    
Arnold Huijbrecht Vr,Za,Zo Steven Vorstenbosch Vr,Za,Zo  
14 28 t/m 30 jan 2022 Vr,Za,Zo District 3e klasse Bandstoten   B'67   Amersfoort   3
Henk Houtveen Vr,Za,Zo Jan Willem Dekker Vr,Za,Zo          
Herman Albers Vr,Za,Zo              
                   
        Februari          
15 05 en 06 febr 2022 Za,Zo District 2e klasse Bandstoten   De Jol   Lelystad   6
Henk Houtveen Za/Zo Gangel
Elbertsen
Za,Zo Otto van
Groningen
Za/Zo     ?  
Herman Albers Za,Zo Rinus van Geerenstein Za/Zo          
16 11 t/m 13 febr 2022 Vr,Za,Zo Gewest Hfd klasse LibreKlein Za/Zo Almere '83   Almere   6
Arnold Huybrecht Vr/Za/Zo Ron van Zuylen Vr,Za,Zo Ton Leeiuwenhoek Za/Zo   ?  
Jacqueline Boersma Za,Zo Martin Breedt B. Vr Michel v Gemert Vr        
17 15 en 17 febr 2022 Di,Do District Dag 2e klasse LibreKlein   BV '75   Leusden   3
Henk Houtveen Di,Do Jan Willem Dekker Di,Do      
Herman Albers Di,Do                
18 18 t/m 20 febr 2022 Vr,Za,Zo Nationaal 2e klasse Dames
Driebanden
  Almere '83   Almere    
  Via KNBB    
         
19 26 en 27 febr 2022 Za,Zo District 1e klasse Bandstoten   2Brothers   Putten   6
Rinus v Geerenstein Za/Zo Gangel
Elbertsen
Za,Zo Jan Willem
Dekker
Za/Zo      
Arnold Huybrecht Za/Zo Martien Koopman Za/Zo Martin Breedt B Za/Zo          
20 23 en 24 febr 2022 Wo, Do District Dag 3e klasse Driebanden   BC Hoevelaken   Hoevelaken   3
Henk Houtveen Wo,Do Martin Breedt
B.
Wo/Do            
Herman Albers Wo,Do                  
21 25 t/m 27 febr 2022 Vr,Za,Zo Gewest Ov. klasse Driebanden
Groot
  B.V. '75   Leusden   4
Wout van 't End Vr,Za,Zo Henk Houtveen Vr,Za,Zo Michel v Gemert Vr  
Ron van Zuylen Vr,Za,Zo Georgina van
Velsen
Za/Zo      
                   
        Maart          
22 28 febr en 03 mrt 2022 Ma,Do District Dag 2e klasse Driebanden   B '67   Amersfoort   3
Henk Houtveen Ma/Do Frits
Meulensteen
Do            
Herman Albers Ma/Do Martin Breedt
B.
Ma              
23 28 febr en 01 mrt 2022 Ma,Di District Dag 1e klasse Driebanden   B.V. Leusden   Leusden   3
Martin Breedt B. Di       ?  
             
24 01 t/m 03 apr 2022 Vr,Za,Zo Gewest Hfd klasse Bandstoten   E.B.C.L.   Lelystad   6
Henk Houtveen Vr,Za,Zo Arnold Huijbrecht Vr,Za,Zo Otto van
Groningen
Vr/Za/Zo          
Herman Albers Vr,Za,Zo Bertus Sijbrands Vr,Za,Zo Rinus v
Geerenstein
Vr/Za/Zo          
                   
        April          
25 08 t/m 10 apr 2022 Vr,Za,Zo Nationaal 3e klasse Bandstoten   B.V. '75   Leusden   6
Via KNBB  
     
26 21 apr 2022 Do Gewest Dag 1e en 4e kl Libre Klein   2Brothers   Putten   6
Henk Houtveen Do Otto van Groningen Do Jan Willem Dekker Do     ?  
Herman Albers Do Gangel Elbertsen Do              
 
27     Gewest B2 Klasse Driebanden   St. B.C.L.   Lelystad    
Ron van Zuylen                  
                     
 
28     Gewest Dag Afd. 1 Dag Competitie            
                     
                     
 
29     Gewest C2 Libre Klein   B.B.C.   Biddinghuizen    
Otto van Groningen   Steven Vorstenbosch                
Arnold Huybrecht                  
 
30 01 jun 2022   Nationaal Dag 2e en 3e kl Libre Klein   Almere '83   Almere    
              Via KNBB    
                  2  
D is District
DD is District Dag
G is Gewest
GD is Gewest Dag
N is Nationaal
ND is Nationaal
R is Reserve
? is nog niet compleet